Головна ШШШШ____ ПАРКАН ____ ШШШШ Мій профільРеєстрація

ВихідВхід

Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | +380679241529Субота, 13.07.2024, 02:30
Меню сайту
 


Категорії розділу
Вітання, поздоровлення [1]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

ОГОРОЖА

Перш, ніж замовити паркан, необхідно визначитися з тим, скільки і яких плит Вам потрібно. Можна звичайно замовити приблизно з запасом, але потім відвозити назад зайві плити і стовпи доведеться за свій рахунок. Тому для початку розмітьте ділянку - забийте кілочки там, де повинна бути огорожа. Потім перегляньте лінію, за якою буде ставитися паркан. Для цього бажано натягнути шнур. Відмітьте ті місця, в яких неможливо встановити бетонний стовп. Це може бути наприклад бетонна плита навколо люка, або місце, де проходить кабель. В подальшому при плануванні встановлення паркану, потрібно буде змістити лінію паркану вперед або назад. Або просто розташувати стовпи на лінії майбутнього паркану в проблемному місці так, щоб їм не заважали перешкоди, і вже від них відштовхуватись.

Заздалегідь сплануйте, де будуть ворота. Якщо ворота вже є і вони металеві, то краще за все до опорних стовпів воріт приваріть вертикально кутники розміру 30х30 так, щоб сформувати паз шириною 50 мм. Або можна всановити поруч бетонні стовпи паркану. Такий варіант кращий, коли разом з европарканом одночасно встановлюють нові ворота і хвіртку.

Плита евроогорожі має довжину 2 метри рівно. Але за рахунок товщини перемички стовпа і за рахунок допусків і зазорів, відстані між центрами стовпів кожній секції приймається рівним 2 метри 6 сантиметрів. Природно, довжина Вашого паркану навряд чи буде в точності кратною цій відстані. Тому деякі плити доведеться різати. Якщо довжина "урізаною" секції виявляється менше або дорівнює 1 м, то з кожної плити у справу йде обидві половини, наприклад, якщо довжина секції евроогорожі - 80 см, то ми відрізємо від однієї двометрової плити 2 куски по 80 см і 40 см йде в відхід Якщо ж довжина секції паркану більше метра, то обрізки плит на жаль підуть у відхід.

При плануванні потрібно враховувати, що стовп евроогорожі має у перерізі розмір 14х15 см, тобто якщо Ви ставите 10 секцій, їх довжина буде не 206 см х10 = 20м 60см, а треба додати ще 15 см за рахунок того, що перший і останній стовпи виступають в сторони від центру ями. Тобто загальна довжина складе 20м 75см.

У кутах і на поворотах евроогорожі встановлюють по два стовпи в одну яму в точці повороту, орієнтуючи кожен стовп вздовж своєї лінії установки паркану. Якщо кут повороту невеликий (приблизно до 25 градусів), то можна обійтися одним стовпом, ширина паза дозволить вставити плити під кутом.

Необхідно визначитися з висотою евроогорожі. Висота плит становить 50 см. Найбільш поширені паркани висотою 1,5 м і 2м. Варто знати, що висота 1.5м знаходиться трохи нижче рівня очей  людини середнього зросту, тому обгороджена такою евроогорожею ділянка, проглядається. А якщо потрібна приватність, тоді необхідна висота 2 м.

Для найбільш точного розрахунку Ви можете звернутися до наших досвідченим фахівцям, які допоможуть Вам розрахувати потрібну кількість плит і стовпів паркану, і оформлять Ваше замовлення.

КОРИСНЕ
  • РАДІОБАЗАР
  • ВАШ ЮРИСТ
  • АТС Квант
  • ПОДАРУНКИ СУВЕНІРИ
  • Ксерокс Львів центр
  • iPad, APPLE
  • Copyright MyCorp © 2024